Profesjonalna księgowość w zasięgu ręki !

Mobilne biuro rachunkowe All4You oferuje Państwu profesjonalne usługi księgowe świadczone zgodnie z etyką zawodową i zasadami bezpieczeństwa informacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców prowadzących mniejsze i większe firmy oferuję szereg usług dostosowanych do potrzeb klienta. Świadczę usługi prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych czy karty podatkowej, rozliczeń z ZUS i US, a także obsługi kadrowo-płacowej. W ramach współpracy oferuję dojazd do klienta po odbiór dokumentów, pomoc w założeniu działalności oraz inne usługi związane z bieżącą obsługą biurową firmy.

Jako biuro rachunkowe dążę do możliwie jak największego zelektronizowania działań w Państwa firmie, aby ograniczyć tracenie czasu na stanie w kolejkach Urzędu Skarbowego czy ZUS.

Jako jedyne biuro w województwie świętokrzyskim świadczę również usługi w miejscu prowadzenia Państwa działalności, w terminach ustalanych indywidualnie, na programach księgowych, które posiadają Państwo w swoich firmach.